Czytam i polecam

Lista ciągle się pewnie będzie powiększać bo ostatnio za dużo czasu spędzam na czytaniu blogów...także..jak chcecie zostawiajcie linki do swoich w komentarzach z krótkim opisem..xd

4 komentarze:

 1. jest mi niesamowicie milo, ze moj blog znalazł sie wsrod tych, ktore lubisz ;) dziękuję.
  ps. chcialabym Cie zaprosic na cos calkiem nowego, bo w koncu postanowilam zaryzykować.
  talefanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. zapraszam Cie na nowy rozdzial :)
  lasthopefanfiction.

  OdpowiedzUsuń
 3. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://stylinson-fanfiction.blogspot.com/

  Między przyjaźnią a miłością istnieje niewidzialna granica. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje również ciemna część wkroczenia w miłość, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, a dotychczasowe relacje wiszą na przysłowiowym włosku mogącym złamać się w każdej chwili.
  Lecz co się dzieje, gdy owy problem dotyczy osób tej samej płci? Czy warto jest zaryzykować tak wiele, by zaspokoić potrzeby niegodziwego serca, które mimo bezskutecznych prób odwrócenia uwagi od obiektu westchnień i tak przezwycięży nad rozumem?
  Larry Stylinson to historia o dwóch najlepszych przyjaciołach, których połączyło nie tylko wspólne marzenie, ale także i podobne charaktery, zainteresowania i pasje. Co się dzieje, gdy jedno z nich uświadamia sobie swoje prawdziwe uczucia względem drugiego?

  OdpowiedzUsuń