wtorek, 22 lipca 2014

Rozdział 2

Spojrzałem kątem oka na siedzącą obok mnie Lunę.Patrzyła z irytacjom na swój telefon i któryś raz z kolei zaczęła go wyklinać.Kiedy trzasnęła telefonem o swoją nogę i przeklęła pod nosem zaśmiałem się cicho.
-Czego rżysz ?-zapytała,a jej głos był wypełniony jadem-Cholerstwo się popsuło i nie ma z czego się śmiać bo go potrzebuje !-krzyknęła i spojrzała ze złością na telefon
Pokręciłem tylko głową i znów skupiłem się na drodze.Żyjąc z moją siostrą nauczyłem się że lepiej je zostawiać kiedy są wkurzone bo można usłyszeć dużo nieprzyjemnych słów.
Zajechałem pod dom i zgasiłem silnik.Wyglądało na to że wszyscy się już zjechali i impreza się zaczęła.
-Czy mój kuzynek urządził mi imprezę niespodziankę,wiedząc że nie lubię niespodzianek ?-zapytała z ironią
-Tak-spojrzałem na nią i wysiadłem z samochodu-I radzę przynajmniej udawać zachwyconą bo biedaczek się napracował.
-Świetnie-mruknęła zirytowana i do mnie dołączyła

~&~

Super.Nie dość że mój cholerny telefon się popsuł,byłam zmęczona to jeszcze ten kretyn urządził dla mnie imprezę.Ruszyłam wściekła za Louis'em i już układałam w głowie plan jak umiejętnie się zmyć.To było dosyć proste,patrząc na ilość samochodów,stojących pod domem.
Dobra może trochę się cieszyłam że Niall zadał sobie tyle trudu żeby to przygotować,mimo że nie widział mnie trzy lata i wiedział że się zmieniłam.
Weszłam do domu i poczłapałam do pomieszczenia skąd dochodziła muzyka.Kiedy blondyn tylko mnie dostrzegł,podbiegł do mnie i przytulił a reszta krzyknęła "niespodzianka".Przewróciłam oczami i odepchnęłam od siebie Horana.
Kiedy miałam na niego nawrzeszczeć po pomieszczeniu rozległa się znajoma piosenka a ja zauważyłam mój ukochany zespół z mikrofonami.Dobra to teraz mu się udało.Rzuciłam mu się na szyje jak mała dziewczynka i zaczęłam piszczeć.
-Dziękuję!Dziękuję!Dziękuję!
Zachowywałam się jak te wszystkie napalone nastolatki ale miałam to w nosie.No błagam właśnie słyszałam swoje idolki na żywo !
Oh, and my heart won't beat again
If I can't feel him in my veins
No need to question, I already know
Odkleiłam się od blondyna i zaczęłam śpiewać z dziewczynami.
-It's in his DNA
D-D-D-DNA
It's in his DNA
And he just takes my breath away............


--------------------------------------------------


1 komentarz:

  1. Dla mnie są za krótkie i zdarzają się błędy ortograficzne ;) Ogólnie super się czyta i wciąga :D Czekam na nexta ^.^

    OdpowiedzUsuń